SORTIMENT

Kromě tradičních roztíratelných sýrů Kavli - přírodního bez dalších přísad či s např. s přidanými kousky krevet, popř.  šunky nebo anglické slaniny, máme v nabídce i sýry v tubě s některými novými příchutěmi (např. paprikový, s nivou, masem z raka nebo třeba chorizem). Kráčíme s dobou a proto jsme dovezli i pár novinek: odlehčenéjší tavené sýry s přídavkem mozzarelly, dále edici pro milovníky ostřejších chutí s feferony, srirachou a chipotle. Zakoupit u nás můžete i nejnovější produkt Kavli - tavený sýr s podílem originálního francouzského sýra brie, uvedený na skandinávský trh v limitované edici v únoru 2023. Ti, kdo dávájí přednost balení ve vaničce, si nově také příjdou na své vč. sýra s liškami, který v tubě nenajdete.

Ze sýrového sortimentu stojí za zmínku ještě ikonický norský sýr brunost a tavený sýr v tubě s uzeným sobím masem.

Jako doplňkový sortiment u nás najdete takové skandinávské speciality jako jsou kaviár (pomazánka/pasta/paštika) z tresčích jiker v tubě, výtečnou tuňákovou pastu a makrelu v tomatě v tubě, tradiční švédské krájené sterilované okurky v kořeněném skadkokyselém nálevu a dva druhy slávek (mušlí) - uzených v oleji a přírodních ve vodním nálevu s rodokmenem (s informací o původu), které jistě milovníci ryb a korýšů ocení. Zakoupit a ochutnat můžete i typickou severskou borůvkovou polévku.

Rádi bychom Vám zprostředkovali jedinečnou chuť tradičních výrobků dánské čokoládovny Anthon Berg - čokoládových a marcipánových dezertů a tyčinek. Stanou se jistě praktickým doplňkem valentýnských a dalších sezónních dárkových balíčků.

Velmi oblíbenými a vyhledávanými položkami v našem sortimentu se staly džemy a marmelády ze švédských brusinek, jahodový, malinový, borůvkový, ostružinový a fíkový a želé z červeného a černého rybízu.

Jako zpestření jsme objednali švédskou kuchyňskou sůl bez jódu v reprezentativním a praktickém balení, EKO černý čaj s bergamotem a příchutí pomeranče a konečně ještě tekuté mýdlo s vůní rozmarýnu a bergamotu, která nás zaujala.

Základ naší nabídky - roztíratelné sýry Kavli - zůstávají, zbytek sortimentu se průběžně mění podle poptávky, nabídky a sezónnosti.

Dostupnost jednotlivých položek se může v čase měnit, informaci najdete u každého jednotlivého produktu. V sortimentu najdete nahoře výrobky, které jsou skladem, ve spodní části ty, které jsou aktuálně nedostupné.

Přijďte, odměňte se tím, že zakoupíte a ochutnejte i Vy !