SORTIMENT

Kromě tradičních roztíratelných sýrů Kavli - přírodního bez příchutě či s např. s přidanými kousky krevet, popř.  šunky nebo anglické slaniny máme nově v nabídce i sýry v tubě s některými novými příchutěmi (např. paprikový, s nivou, masem z raka nebo třeba chorizem).

Nově u nás najdete jako doplňkový sortiment takové skandinávské speciality jako jsou kaviár (pomazánka) z tresčích jiker, tradiční švédské krájené sterilované okurky v kořeněném skadkokyselém nálevu a dva druhy sleďových filetů v kořeněném nálevu s rodokmenem (s informací o původu sleďů), které jistě milovníci ryb ocení. 

Rádi bychom Vám zprostředkovali jedinečnou chuť tradičních výrobků dánské čokoládovny Anthon Berg - čokoládových a marcipánových dezertů a tyčinek. Stanou se jistě praktickým doplňkem valentýských a dalších sezónních dárkových balíčků.

Velmi oblíbenými a vyhledávanými položkami v našem sortimentu se staly džemy a marmelády ze švédských brusinek, jahodový, malinový, borůvkový, ostružinový a fíkový a želé z červeného a černého rybízu.

Jako zpestření jsme objednali švédskou kuchyňskou sůl bez jódu v reprezentativním a praktickém balení, EKO černý čaj s bergamotem a příchutí pomeranče a konečně ještě tekuté mýdlo s vůní rozmarýnu a bergamotu, která nás zaujala.

Základ naší nabídky - roztíratelné sýry Kavli - zůstávají, zbytek sortimentu se průběžně mění podle poptávky, nabídky a sezónnosti.

Dostupnost jednotlivých položek se může v čase měnit, informaci najdete u každého jednotlivého produktu. V sortimentu najdete nahoře výrobky, které jsou skladem, ve spodní části ty, které jsou aktuálně nedostupné.

Přijďte, odměňte se tím, že zakoupíte a ochutnejte i Vy !